ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13544 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zlaté vánoční album s Gottem, Bílou, Zagorovou a dalšími

0 jsk 29.11.2021

Vánoční písničky patří neodmyslitelně k atmosféře nejkrásnějších svátků v roce. V adventním čase se k nám vracejí známé melodie v podání legendárních zpěváků i v nové interpretaci a s nimi přicházejí také nové vánoční skladby. Album se jmenuje Zlaté vánoční hity. Na kompilaci jsou evergreeny prověřené časem, například Rolničky, Purpura, Jsou svátky nebo Bílé Vánoce, ale posluchači zde najdou i novinky od populárních českých interpretů.

Zlaté vánoční hity nabízejí opravdovou špičku z české scény. Nechybí například Karel Gott, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Naďa Urbánková, Hana Zagorová, Petr Ulrych a Hana Ulrychová, Waldemar Matuška, Viktor Preiss, Iveta Bartošová, Milan Drobný, Rudolf Hrušínský, Petr Hapka a mnoho dalších. Mladší generaci pak zastupují například Martin Chodúr nebo Radek Banga.

Právě ten přichází se svou úplně první vánoční písní Sněhová vločka. Videoklip vtáhne diváky nejen svou kouzelnou vánoční atmosférou, ale také svým příběhem. Ukazuje nám totiž to pravé kouzlo Vánoc, na které přes všechen stres a pracovní vytížení někdy zapomínáme.