ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12909 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zlatá labuť letí do zahraničí

0 jsk 12.3.2024

Výpravný romantický seriál odehrávající se na pozadí událostí roku 1939 se dostal do portfolia významného mezinárodní distributora ONZA Distribution. Zlatá labuť přesvědčila zejména kvalitou zpracování a diváckým dosahem, který seriál na domácím trhu získal. Seriál bude prezentován na významných mezinárodních trzích a festivalech jako MIPTV a Series Mania.

„Zlatá labuť je výjimečný projekt, jde o úplně první dobový seriál TV Nova v její historii. Zájem zahraničního distributora potvrzuje, že české seriály jsou konkurenceschopné a mají potenciál oslovit i diváky mimo naše teritorium. Jsme nadšení, že díky spojení s ONZA Distribution poputují příběhy našich hrdinů do světa, a nejen čeští diváci tak budou moci ocenit strhující příběh, brilantní herecké výkony a dechberoucí výpravu a kostýmy,“ říká kreativní producentka TV Nova Klára Follová.

Dodává: „Zlatá labuť bude prezentována na těch nejvýznamnějších televizních trzích a festivalech světa jako MIPTV nebo Series Mania, což považuji za skvělý úspěch nejen pro TV Nova ale i pro celou českou televizní tvorbu.“

Seriál vznikl ve spolupráci s producenty a showrunnery z Dramedy Productions Filipem Bobiňskim, Janem Coufalem a Petrem Šizlingem, kteří již mají na kontě řadu diváckých seriálových hitů a pro Novu v minulosti připravili další velmi úspěšný seriál O mě se neboj. „Zlatá Labuť je dalším důkazem, že čeští filmaři umí udělat krásný dobový seriál, který má mezinárodní parametry a je schopen zaujmout diváky na celém světě. Zájem renomovaného zahraničního distributora ONZA, která mě o projekt žádala několik měsíců, dává věřit, že se Labuti bude dařit a naváže na úspěch našeho předchozího seriálu První republika, který byl prodán do již bez mála šedesáti zemí světa,“ dodává ke spolupráci Filip Bobiňski.

„Těší nás, že můžeme reprezentovat tento úspěšný dobový seriál a jsme si jisti, že zaujme naše mezinárodní partnery,“ uvedla Béatrice Nouh, ředitelka prodeje společnosti Onza Distribution a dodává: „Je to skvělý příklad kvalitní produkce, kterou lze nalézt ve vašem regionu a jsme nadšení z nové spolupráce s TV Nova.“