ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25646 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Živé album Tam-Tam Orchestra

0 Redakce 2.4.2010

Tam-Tam Orchestra vydá  své prvé koncertní  DVD/CD nazvané 10 let: Live In Akropolis. Křest se odbude ve stejném pražském klubu 14. dubna za účasti řady hostů.

Tam-Tam Orchestra  založil v roce 1999  Miloš Vacík, jenž tak zúročil bohaté zkušenosti v hudební oblasti, ve které patří v domácích podmínkách mezi nejrespektovanější muzikanty. Více než 20 let se totiž věnuje různým projektům a formacím, které čerpají inspiraci převážně z brazilských, kubánských a afrických hudebních stylů a rytmů. Patří mezi ně hlavně Šum svistu a Sluneční orchestr, jež spoluzakládal, či skupiny Laura a její tygři, Pražský Výběr, Kontraband, Afro-Latin Band a řada dalších, v nichž se objevil na postech stálého člena či koncertního hosta.

10 let: Live In Akropolis je historicky první koncertní DVD s bonusovým živým CD. Shrnuje celou dosavadní kariéru Tam-Tam Orchestra a spřízněného projektu Tam-Tam Batucada. Výjimečnost záznamu podtrhuje pestrá paleta hudebníku, kteří se na jednom pódiu před rokem v rámci křtu jejich posledního studiového alba Sambista a oslavy 10 let existence skupiny sešli.
Jako bonusy se na DVD objeví rozhovory se členy Tam-Tam Orchestra, dokument o přípravách koncertu i vystoupení  školy samby.

tz