ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5348 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Za zesnulého Paula Walkera zaskočí v Rychle a zběsile jeho bratři

0 Richard Winter 17.4.2014

Tragicky zesnulého herce Paula Walkera zastoupí při dokončování sedmého pokračování filmové série Rychle a zběsile jeho bratři, 36letý Caleb a 25letý Cody. Podle společnosti Universal Pictures pomohou při vytváření chybějících akčních scén a dodělávek v produkci.

Nejdůležitější scény ještě stačil natočit Paul Walker, který zemřel loni 30. listopadu při automobilové nehodě ve věku 40 let. Po nehodě bylo natáčení přerušeno. Producenti ale ujišťují, že film půjde do kin v dubnu příštího roku. “Když jsme je získali pro natáčení, měli jsme pocit, jako by s námi byl i Paul,” stojí v prohlášení zveřejněném prostřednictvím Facebooku.

Čtyřicetiletý Walker zemřel při nehodě vozu Porsche, který na kalifornské dálnici řídil jeho přítel Roger Rodas, jenž také nepřežil. S Rodasem Walker vlastnil obchod s luxusními automobily.

Akční filmy Rychle a zběsile pojednávají o ilegálních závodech rychlých automobilů v ulicích. Walker v nich ztvárnil postavu policisty Briana O’Connera. První film série o pouličním závodění a tuningu z produkce Universal Studios šel do kin v roce 2001.
Problém s úmrtím filmové hvězdy musel řešit například v roce 2008 režisér Terry Gilliam, když zemřel Heath Ledger, s nímž točil film Imaginárium Dr. Parnasse. Natáčení fantasy filmu bylo zastaveno, než do různých zpodobnění Ledgerovy postavy obsadil Juda Lawa, Johnnyho Deppa a Colina Farrella.

Mezi další herce, kteří zemřeli uprostřed roztočeného filmu, patří například Brandon Lee, který utrpěl smrtelné zranění v roce 1993 přímo při natáčení filmu Vrána, či Oliver Reed, který v roce 1999 zemřel na infarkt při natáčení filmu Gladiátor.

Foto: Wikipedia