ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25786 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zemřel Tony Sly z No Use For A Name

0 Redakce 3.8.2012

Tony Sly, frontman americké punkové formace No Use For A Name, zemřel v úterý ve věku 41 let. Smutnou zprávu zveřejnila vydavatelská společnost Fat Wreck Chords, pro níž nahrával svá alba. Příčina smrti není známá. „Ztratili jsme člověka s velkým talentem, přítele a otce, jednoho z opravdových chlapů,“ stojí v prohlášení o jeho úmrtí.

Sly do kapely No Use For A Name přišel v roce 1989, když mu bylo osmnáct. Nahrál a vydal s ní devět alb, přičemž poslední z nich vyšlo pod názvem The Feel Good Record Of The Year v roce 2008.

V minulých letech začal i svou sólovou kariéru a vydal dvě desky – 12 Song Program (2010) a Sad Bear (2011). Podepsal se rovněž pod dvěma nahrávkami s akustickými písněmi, které vytvořil společně s frontmanem formace Lagwagon Joeyem Capem.

Kapela Rise Against k jeho smrti napsala: „Jsme zarmouceni informací o skonu našeho kamaráda. Byl mimořádný tvůrce a mimořádná osobnost.“ The Offspring zase ve svém vyjádření konstatovali: „Byl to jeden z nejmilejších kluků, jaké jsme kdy poznali.

JŠp