ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16385 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zemřel Chuck Mosley, bývalý zpěvák Faith No More

0 jsk 13.11.2017

Zemřel Chuck Mosley, bývalý zpěvák skupiny Faith No More. Bylo mu 57 let a skonal již 9. listopadu.

O jeho úmrtí informovala rodina: „Po dlouhé době ve střízlivém stavu 9. listopadu odešel Charles Henry Mosley III… Chceme sdílet důvod jeho odchodu v naději, že se stane varováním, budíčkem nebo majákem všem ostatním, kteří bojují o střízlivost.“

Mosleyho problémy s alkoholem ho před pár lety dovedly k tomu, že žádal své fanoušky na Facebooku o peníze. „Stydím se, že to došlo až sem, že musím zatěžovat ostatní a zneužívat takto naše přátelství, omlouvám se, ale pro svou rodinu udělám cokoliv. Cokoliv v mezích zákona,“ uvedl tenkrát.

V roce 2016 však popřel, že za jeho odchodem z Faith No More byl alkohol. Prozradil také, že s pitím nikdy tak úplně nepřestal, i když se zkoušel sám léčit.

Mosley stál u zrodu úspěchu Faith No More, který se datuje do osmdesátých let. Z kapely odešel v roce 1988. Dlužno ale dodat, že v posledních letech se s někdejšími členy a zakladateli Faith No More opět ukazoval na pódiích.  V roce 2009 vydal sólový debut Will Rap Over Hard Rock for Food, který se sice setkal s pozitivním ohlasem, ale jeho úspěch nebyl až tak velký.