ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 19959 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zemřel bývalý manažer skupiny Queen

0 jsk 11.3.2019

Gerry Stickells, manažer britské rockové skupiny Queen z dob její největší slávy, zemřel. Informoval o tom magazín New Musical Express. Stickells se skupinou spolupracoval od druhé poloviny 70. let až do smrti jejího frontmana Freddieho Mercuryho v roce 1991. Následující rok uspořádal na londýnském stadionu Wembley vzpomínkový a benefiční koncert věnovaný zpěvákovi.

Zbylí členové skupiny Queen vyjádřili na sociálních médiích Stickellsovi poctu. „Jsem velmi zarmoucen, že náš skvělý koncertní manažer Gerry Stickells dnes ráno zemřel. Díky za všechno,“ napsal kytarista Brian May. „Byl víc než jen koncertní manažer. Byl pro nás vzorem, velkým přítelem, učitelem a ostrovem klidu uprostřed chaosu. Na můj život měl nesmírný vliv, a výlučně dobrý,“ dodal bubeník Roger Taylor.

Mezi jeho klienty patřili i Jimi Hendrix, Elton John či Paul McCartney. Stickellsovi, který se narodil v roce 1942 v anglickém městě Lydd, diagnostikovali před šestnácti lety nádor na mozku. Boj s nemocí prohrál minulou středu.

Tagy: