ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15015 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zaz vystoupí 25. října 2022 v Praze

0 jsk 16.12.2021

Francouzská zpěvačka Zaz představí své nové album ISA v pražském O2 universu 25. října 2022. Svět okouzlila písničkami, ve kterých se snoubí tradice cikánského jazzu, francouzského šansonu, melodického popu, swingu, pouličního šramlu s příchutí latiny a flamenca.

Zaz se vrací na pódia se svým pátým albem, které vydala na podzim 2021. Po vydání jejích prvních čtyř alb následovala tři světová turné, a proto si pak na čas dala pauzu. Nové album vzniklo během lockdownu na jaře 2020. Ve vynucené a zároveň vítané samotě bylo album namalované upřímnými emocemi jako série obrazů.

Na novém albu spolupracovala s nizozemským producentem Reynem a dali si záležet, aby každé skladbě na albu dodali vlastní barvu; pracovali s hlasem, který není třeba představovat, stejně živým jako dojemným a vždy perfektně zabarveným. Texty promlouvají přímo a jsou pro renomovanou umělkyni Zaz osobní až intimní.

Ve stejném duchu se ponese také její Organique Tour. Návštěvníci budou mít možnost zažít osobnost Zaz, objevit nové podoby jejího umění i všechna její kouzelná zaklínadla.

Tagy: