ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8069 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zaz přichází s novým albem Effet Miroir

0 jsk 20.11.2018

Francouzská zpěvačka Zaz vydala čtvrté studiové album Effet Miroir. Deska, jejíž název se překládá jako Zrcadlový efekt, pojednává o kráse lidských životů se vší jejich nedokonalostí.

„Přijímat všechny naše stránky i s jejich paradoxy je pro mě způsob sjednotit protipóly našeho bytí,“ komentuje novou desku Zaz. Inspirovaly ji zážitky z cest a nekonečných koncertů, kde zpěvačka potkává a pozoruje spoustu lidských tváří a charakterů. Spojily se v nové desce nejen různé životní příhody, ale i hudební vlivy jako šanson, pop, jihoamerická kytarová hudba a rock. ZAZ s těmito inspiracemi pohrává s příznačnou lehkostí a šarmem, které dokonale doplňuje její lehce nakřáplý hlas.

Vydání desky předcházely dva singly s videoklipy. Prvním je zpívaná ve francouzštině a španělštině hravá písnička Qué Vendrá a druhým je láskyplná balada věnována očekávanému dítěti Demain C’est Toi. V příštím roce zpěvačku čeká turné, v jehož rámci odehraje hned dva koncerty v České republice. V pražském Fóru Karlín vystoupí 17. a 19. února.

Tagy: