ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13710 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zámek Liteň ožije akcí ZUŠ Open

0 jsk 1.10.2020

Letošní ročník happeningu ZUŠ Open, který již čtvrtým rokem pořádá Nadační fond Magdaleny Kožené s cílem podpořit a zviditelnit jedinečný systém uměleckého vzdělávání v České republice, pokračuje. V sobotu 3. října zvou žáci škol Středočeského, Plzeňského, Pardubického kraje i Prahy do malebných prostor areálu zámku Liteň a zámeckého parku na odpolední přehlídku umění. Návštěvníci se mohou těšit na odpolední bohatý program v parku, populární a muzikálové melodie, jazz a swing, výtvarné workshopy a výstavu, matiné s klasickou hudbou i večerní koncert mladých talentovaných umělců.

Projekt v tomto mimořádném prostředí se může konat díky laskavé podpoře paní Ivany Leidlové, zakladatelky neziskové organizace Zámek Liteň a ředitelky Festivalu Jarmily Novotné.

Heslem IV. ročníku je ZUŠ Open pomáhá. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován pro podporu opravy historických Božích muk v Litni v blízkosti kostela a zámeckého areálu a podpoří tak rozvoj regionu. Pestrý program odstartuje na zámku Liteň a v jeho okolí ve 14.30 hodin.

Tagy: