ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4778 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zagorová, Neckář, Zich a další na kolekcích hitů

0 jsk 21.4.2020

Muzika má moc změnit náladu během prvních pár tónů. Dojemné balady dokáží vrátit pocity z prvních lásek, taneční hudba zase nastartuje příval energie. Tuto esenci obsahuje exkluzivní série alb Zlatá kolekce, kterou vydává Supraphon největším hvězdám českého popu na speciálně sestavených trojalbech.

Exkluzivní série Zlatá kolekce už řadu let mapuje nejdůležitější jména naší populární hudby. V elegantním balení se tak představuje jakási abeceda toho nejzajímavějšího, co u nás v uplynulých dekádách vzniklo. „Když se řekne Zlatá kolekce Supraphonu, je jasné, že jsou to ty nejlepší písničky v originálních nahrávkách. A když je ten výběr rovnou na třech CD, je jisté, že tam najdete mnoho songů s puncem evergreenů. Jde o muziku, která nás provází životem a dokáže potěšit i ve chvíli, kdy na nás zaútočil koronavir,“ uvedl producent vydavatelství Supraphon Karel Deniš.

Edice Zlatá kolekce svým posluchačům dopřává radost z poslechu oblíbených písniček od opravdových hvězd českého hudebního nebe. Nechybí mezi nimi například Katapult, Václav Neckář, Marie Rottrová, Věra Martinová, Michal Tučný, Marta Kubišová, Jiří Schelinger, Věra Špinarová, Hana Zagorová, Petra Janů, Waldemar Matuška, Hana Hegerová, Karel Zich, Helena Vondráčková, Michael Kocáb ani hitmakeři Karel Svoboda, Petr Hapka a Jiří Zmožek.

(foto: Supraphon)