ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14665 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Začalo natáčení další Ivety

0 jsk 16.8.2023

V budově Městského soudu v Praze odstartovalo o víkendu natáčení závěrečné řady životopisné minisérie a Voyo Originálu Iveta. Jako první se tvůrci, v čele s režisérem a scenáristou Michalem Samirem, zaměřili na probíhající soudní spor právních zástupců Ladislava Štaidla a Ivety Bartošové o opatrovnictví jejich syna Artura.

Ivetu pro Voyo natáčí produkční společnost Barletta Productions s producenty Majou Hamplovou a Matějem Chlupáčkem. Kreativním producentem Voyo je Matěj Podzimek.

Třináct let po odchodu od Ladislava Štaidla se Ivetin život a kariéra změnily k nepoznání: alkohol, antidepresiva a každodenní zájem bulvárních médií jí berou naději. Zdá se, že vyprodané haly a úspěšné desky jsou minulostí, ale Iveta se nehodlá vzdát. Je přesvědčena, že pravá láska na ni stále čeká. A především má vedle sebe toho, který ji nikdy neopustí – svého dospívajícího syna Artura.

„Vždycky jsem si myslel, že ze všech řad Ivety budou scénáře a příprava té třetí zdaleka nejjednodušší. V tomto období je vše lehce dohledatelné, je tu nepřeberné množství videí, rozhovorů a záznamů. Ale opak byl pravdou. Dotýkáme se totiž toho nejkřehčího a nejkomplikovanějšího období, kterým si člověk může projít. Navíc většina veřejnosti má jasně ustanoveno, kdo je v tomto příběhu kladný, záporný a kdo za co může,“ říká režisér a scenárista Ivety Michal Samir.

„Tak jak je v celé minisérii zvykem, i tentokrát přinášíme jiný úhel pohledu. Takový, který spoustě lidem nemusí vyhovovat, protože neodráží to, o čem jsou z médií pevně přesvědčeni. Nehledě na to, že potíže s alkoholem, jak se u nás často nazývá alkoholismus, je téma, které se dotýká napřímo nebo alespoň skrze někoho blízkého v podstatě každého z nás,“ dodává.

V hlavních rolích minisérie se opět objeví Anna Fialová, která tak se svým předobrazem projde celkem přes tři dekády života. Fialovou ve třetí řadě nově doplní David Prachař jako Ivetin partner a majitel bezpečností agentury Josef Rychtář, dále Richard Krajčo coby oddaný Ivetin fanoušek Zdeněk Macura a Filip Rajmont jako někdejší král bulvárních médií Pavel Novotný se svou podřízenou, novinářkou a také Ivetinou kamarádkou Gabi v podání Zuzany Zlatohlávkové. Jana Stryková ztvární Gabinu zásadní konkurenci, bulvární novinářku Simonu, a v roli Ivetiny maminky Svatavy Bartošové se znovu představí Alena Mihulová.

Tagy: ,