ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20161 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Začal 3KinoFest

0 jsk 5.11.2020

Již 4. listopadu začala online verze 3KinoFestu – Festivalu středoevropských filmů. Na DAFilms mohou diváci zhlédnout kompletní program letošního ročníku, který čítá více než třicet filmů. Vrcholem letošního programu je soutěžní sekce, která představuje výběr těch nejlepších filmů z České republiky, Slovenska, Polska a Maďarska.

O vítězi rozhodne odborná porota v čele s režisérkou Agnieszkou Holland. Mezi sedmnácti soutěžními filmy si mohou diváci přehrát například diskutovaný film Havel režiséra Slávka Horáka, čerstvého držitele Slnka v sieti za nejlepší film Budiž světlo slovenského režiséra Marka Škopa, v premiéře uváděný polský film I Never Cry režiséra Piotra Domalewského nebo dobové drama maďarského režiséra Barnabáse Tótha s názvem Ti, kteří zůstali.

Festival trvá do 15. listopadu, diváci si mohou jednotlivé filmy přehrát za 75 Kč na webu www.dafilms.cz, dále potom na webu Městské knihovny v Praze nebo stránkách 3KinoFestu. Všechny filmy jsou uváděné v originálním znění s českými a anglickými titulky.