ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5642 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Za tři hodiny zakoupili diváci Pražského jara vstupenky za více než 7 mil. Kč

0 jsk 2.11.2023

Mezinárodní hudební festival Pražské jaro zahájil ve středu 1. listopadu 2023 v 11 hodin prodej vstupenek na koncerty 79. ročníku. Celkově je na festival v prodeji 28 700 vstupenek na více než padesátku koncertů a doprovodných akcí. K dnešní 14. hodině byly prodány vstupenky za více než 7 mil. Kč.

„První hodiny prodejů vstupenek na Pražské jaro 2024 nás naplňují pocitem radosti a zadostiučinění, že výjimečné koncerty, které jsme s několikaletým předstihem připravovali pro slavnostní Rok české hudby, se setkaly s takovým ohlasem,“ říká Pavel Trojan, ředitel festivalu Pražské jaro.

Na prodejích se významně podíleli také mecenáši festivalu sdružení v klubu Přátel Pražského jara, kteří v exkluzivním předprodeji zakoupili vstupenky v hodnotě 2 mil. Kč.

„Našich mecenášů si velice vážíme a jako poděkování za jejich finanční podporu jim nabízíme možnost zakoupit vstupenky na všechny festivalové koncerty v přednostním prodeji,“ doplňuje Katarína Fišerová, která má mecenášský program Pražského jara na starosti.