ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17410 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Za měsíc proběhne čtvrtý festival Signal

0 Redakce 15.9.2016

Čtvrtý ročník festivalu světel Signal se bude konat v Praze jako již tradičně od čtvrtka do neděle, tentokrát v termínu od 13. do 16. října. Divákům nabídne dvacítku instalací včetně oblíbených videomappingů, světelných uměleckých objektů a děl i interaktivních instalací, na kterých si návštěvníci budou moci otestovat vlastní kreativitu. Poprvé Signal festival uvede i denní program určený především dětem. V kupoli Signal Dome se právě pro ně bude promítat sférické představení na téma české historie.

Signal festival letos představí umělce i významná umělecká studia z celkem jedenácti zemí světa. Letošní ročník bude díky tomu výrazný svou rozmanitostí a působivou atmosférou.

„Naším cílem je vtáhnout návštěvníky co nejvíce do děje, plánujeme tudíž poměrně hodně interaktivních instalací a instalací, které mají díky propojení vizuální a hudební stránky opravdu strhující atmosféru. Dvě třetiny z nich si navíc odbydou v Praze premiéru, naši diváci budou úplně první, kdo je budou moct vidět a zažít,“ říká ředitel festivalu Martin Pošta.

(foto: Michal Ureš)

Tagy: ,