ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29086 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Za dva měsíce vyjdou speciální edice všech bondovek

0 Richard Winter 23.7.2015

Tuzemský filmový distributor Bontonfilm spolu se studii Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) a Twentieth Century Fox Home Entertainment znovu vydá edici Blu-ray™ a DVD nosičů sběratelských kolekcí. Stane se tak 15. září, ještě před celosvětovým uvedením dalšího 007 filmu Spectre do kin, jehož premiéra je naplánována na 6. listopadu. Vybrané produkty budou obsahovat nové bonusové materiály, na věrné Bondovy příznivce čekají také limitované edice Blu-ray Steelbooků.

Limitovaný James Bond Blu-ray boxset nabídne všech 23 ikonických bondovek, na pulty se dostanou i speciální limitované herecké boxsety se Seanem Connerym, Rogerem Moorem, Piercem Brosnanem a Danielem Craigem.

Vybrané produkty budou obsahovat nové bonusové materiály, které vznikly na základě rozhovorů se scénáristy šesti bondovek, Nealem Purvisem a Robertem Wadem. V bonusu pod názvem The Shadow of Spectre hovoří o roli S.P.E.C.T.R.E. (Speciální exekutiva pro kontrarozvědku, terorismus, odvetu a vydírání) v předchozích bondovkách, druhý bonus, The Story So Far, připomíná významné momenty představitelů 007 včetně toho zatím posledního, Daniela Craiga.

Na věrné Bondovy příznivce čekají také limitované edice Blu-ray Steelbooků. Tato unikátní sbírka se skládá ze šesti filmů, ve kterých se objevila organizace Spectre – Srdečné pozdravy z Ruska, Thunderball, Žiješ jenom dvakrát, Ve službách jejího veličenstva, Diamanty jsou věčné a Jen pro tvé oči, limitky se dočkají i tři poslední filmy s Danielem Craigem v roli James Bonda – Casino Royale, Quantum of Solace a Skyfall. Vzhled každého Steelbooku je inspirovaný nezapomenutelným zpracováním sekvence na začátku každého z filmů.

Limitovaný James Bond Blu-ray boxset nabídne všech 23 ikonických bondovek dohromady, avšak s jedním prázdným místem na nejnovější, 24. disk, SpectreE. Dále bude obsahovat nový bonusový disk s exkluzivním materiálem Everything or Nothing a 90minutový dokument neznámého příběhu 007 a sadu filmových plakátů, které vznikly u příležitosti 50. výročí od vydání titulu Dr. No.

Na DVD a Blu-ray budou k dostání také speciální limitované herecké boxsety se Seanem Connerym, Rogerem Moorem, Piercem Brosnanem a Danielem Craigem.

Tagy: