ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7856 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Z Paramore odešli dva členové, kapela ale pokračuje

0 Redakce 21.12.2010

Kytarista Josh Farro a bubeník Zac Farro opustili sestavu americké skupiny Paramore. Avizovali to již před několika měsíci, mnozí se ale domnívali, že během probíhajícího turné se vztahy ve skupině urovnají a oba muzikanti budou pokračovat dál. Nyní je jasné, že nikoliv.

Kapela nicméně přes jejich odchod oznamuje, že nekončí. Tři zbylí členové  – Hayley Williams, Jeremy Davis a Taylor York – zveřejnili na svých oficiálních internetových stránkách stanovisko k nastalé situaci.

„Před několika měsíci nám Josh a Zac řekli, že chtějí Paramore opustit po našem posledním koncertu v Orlandu 12. prosince. Nebyli jsme překvapeni, že se to stalo. V posledním roce to totiž nevypadalo, že by tahle sestava mohla dál pokračovat. Chceme, aby byli šťastní, a když to nebude s námi, ať je to kdekoliv jinde,“ stojí v prohlášení.

Kapela bude nadále pokračovat ve třech. Ve stanovisku k situaci totiž nestojí, že místo dvou odpadlíků bude hledat náhradu. Nejbližší koncerty má naplánované na březen do Jižní Ameriky.

Dosud poslední album Brand New Eyes vydali Paramore v září 2009.

JŠp