ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7347 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Z obalu nové desky Jacksona odstranili symbol

0 Redakce 10.11.2010

Zástupci zpěváka Prince požádali společnost Epic Records, aby z obalu nového alba Michaela Jacksona stáhla symbol, který Prince kdysi užíval jako svůj pseudonym. Autor obalu Kadir Nelson řekl, že vytvořil koláž symbolizující i Jacksonovy kolegy a blízké osoby. Na přání zástupců vokalisty Prince symbol z obalu stáhl.

Rok a půl po smrti Jacksona se pak v pondělí objevil nový singl z připravované nové desky Michael, která vyjde 13. prosince. Píseň nazvanou Breaking News natočil Jackson v roce 2007 v New Jersey. Zpěvákova rodina ale pochybuje, že hlas na nahrávce skutečně patří Jacksonovi. Odmítnutí vzbudila skladba i u fanoušků po celém světě, včetně fanklubu v České republice. První pochybnosti se objevily už před čtrnácti dny.

Píseň Breaking News zveřejnily v pondělí na internetu vydavatelství Epic Records. I když nahrávka obsahuje mnoho pro Jacksona typických rysů, hlas je údajně v nižší tónině, než na kterou jsou fanoušci zvyklí.

Epic Records ale vydalo prohlášení, v němž potvrdilo autentičnost titulu. „Výsledky našich výzkumů  a svědectví osob, které byly s Michaelem Jacksonem ve studiu, nám dávají jistotu, že jde o jeho hlas,“ uvádí  se v prohlášení.

JŠp