ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27207 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Z Clou odchází baskytarista

0 Redakce 7.7.2010

Už podruhé ve své  historii musí pražská formace Clou řešit náhradu za odcházejícího baskytaristu. Po třech letech ji opouští Štěpán  „Steph“ Farkaš, který v roce 2007 nastoupil do kapely za Bugsyho.

„Poslední  čtyři roky pro mne byly nejlepší za můj dosavadní život a jsem rád, že jsem je mohl prožít právě s kapelou Clou. Hraní pro mě byla, je a vždy bude radost a zábava, ale teď přišel čas vydat se dál jinou cestou. Bohužel toto mé rozhodnutí znamená, že se musím s kapelou rozloučit. Vyrážím hledat štěstí za hranice, tak doufám, že ho tam najdu. Klukům držím palce, aby se jim dařilo a dál dělali kvalitní písničky, ale hlavně, aby se hraním bavili jako dosud,” vysvětluje svůj odchod Štěpán, který byl nejen posilou v rytmické sekci, ale od posledního alba For Tonight také výhradním textařem.

„Štěpán do kapely výborně zapadl, jeho odchod nás proto pochopitelně mrzí. Ale respektujeme jeho rozhodnutí,” říká k tomu zpěvák Lukáš Vyhnal a dodává: „Do učité míry se dá spolupracovat i na dálku. Jsme proto se Štěpánem dohodnuti, že se bude podílet ještě minimálně na novém albu.”

Na novém albu už skupina začala pracovat a do éteru vyslala první vlaštovku v podobě  pilotního singlu Believe. Stejný název nese i videoklip, který Clou právě dotočili a ve čtvrtek 8. července jej uvedou v premiéře na www.o2.music.stream.cz.

Novou skladbu už skupina zařadila i do svého koncertního programu, se kterým právě  absolvuje vybrané festivaly a jiné letní akce.

tz