ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5486 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Xindl X zve kytaristy na pódium

0 Petr Hašek 5.10.2012

Zpěvák Xindl X nahrál a již zveřejnil videoklip ke své nové písničce Štědrý večer nastal. V hlavních rolích se v něm představují on (jako Santa), Iva Pazderková (mamina) a Marek Taclík (taťulda).

Režie se ujal Jaroslav Fuit – stejně jako u Xindlových předchozích klipů Láska v housce a Digihrách. Sváteční klip zhlédlo na youtube.com již bezmála pětadvacet tisíc lidí za tři dny.

Xindl X ke klipu říká: „Milovali jsme Ježíška, pak přišel Santa a zabil ho. Tak jsme chtěli ukázat, co je ten Santa vlastně zač. To ještě nikomu nedošlo, že když se přeskupí písmena, vyjde ze Santy Satan? A to jeho příjmení radši vůbec nebudu komentovat…“

Píseň Štědrý večer nastal je na písničkářově nové desce Láska, ke které chystá podzimní turné po českých divadlech. Jelikož se do role Santy opravdu vžil, rozhodl se rozdávat svým fanouškům vánoční dárky už v říjnu. Každý z nich si s ním a jeho kapelou může během turné zahrát přímo na pódiu.

Stačí umět zahrát na kytaru Anděla, vybrat si město, kde si s Xindlem X chcete zahrát, a být mezi prvními přihlášeným v soutěži probíhající od 8. do 14. října na koule.cz.

TURNÉ S LÁ$KOU:
18. 10. Divadlo na kopečku – Jihlava
5. 11. Divadlo Alfa – Plzeň

11. 11. Tylovo divadlo – Kutná Hora
13. 11. Spol. centrum Uffo – divadelní sál – Trutnov
15. 11. Divadlo Fr. Šrámka – Písek
16. 11. Městské divadlo – Prachatice
17. 11. Divadlo J.K. Tyla – Třeboň
19. 11. Divadlo Oskara Nedbala – Tábor
23. 11. Městské divadlo – Slaný
5. 12. Divadlo Gong – Praha

JŠp