ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12011 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Woody Allen v Římě točí filmy s Benignim

0 Redakce 11.8.2011

Slavný režisér Woody Allen točí v Římě svůj nejnovější film s názvem Bop Decameron. Inspirací pro povídkový snímek ve stylu italských klasiků, v němž mu před kamerou stojí mimo jiné italský kolega Roberto Benigni proslavený filerm Život je krásný, je údajně film Boccaccio '70, který v roce 1961 natočila čtveřice slavných italských filmařů Federico Fellini, Luchino Visconti, Mario Monicelli a Vittorio De Sica.

Allen Benignimu, který je v Itálii nesmírně populární, svěřil roli muže, jenž se ze dne na den náhle stane slavným, a od té doby jsou mu srále v patách zástupci médií. Kromě Benigniho se ve filmu objeví i další slavné filmové tváře jako Alec Baldwin, Penélope Cruz, Ellen Page nebo Ornella Muti.

Chystaná Allenova komedie vypráví paralelní příběhy amerických a italských postav v Římě. Stejně jako Boccaccio '70 bude mít Bop Decameron čtyři epizody. Natáčení je v plném proudu a bude trvat až do začátku září.

Svůj zatím poslední film Woody Allen natáčel ve své další oblíbené evropské metropoli. Půlnoc v Paříži, film s Owenem Wilsonem a Rachel McAdamsovou, v květnu zahajoval filmový festival v Cannes.

rwi