ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28545 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Wolverine: Zrození přinese také zrození nové komiksové řady

0 Redakce 5.8.2020

Velký hrdina startuje velkou řadu! Titul Wolverine: Znovuzrození se stane prvním dílem vydaným pod novou řadou Nakladatelství CREW s názvem Legendy. Tajemství zrodu záhadného hrdiny je konečně odhaleno, a to v kresbě Andyho Kuberta a Richarda Isanoveho. Kým tedy Wolverine skutečně byl a odkud pochází?

Nakladatelství CREW stojí za spoustou zajímavých věcí, ne nadarmo jde o největší komiksové nakladatelství v České republice. Vydáním mistrovských děl evropského komiksu pomohlo odstartovat vlnu zájmu o evropský komiks, prosadilo u nás japonské komiksy – mangu, Znovuzrozením hrdinů DC (řada je vydávaná spolu s nakladatelstvím BB art) rozjelo masivní superhrdinské série a teď přichází s novým projektem. Řada Legendy představí ty největší komiksové ikony Marvelu a DC.

„Snažíme se držet tempo se zahraničními vydavateli a v našich pravidelných řadách se soustředíme spíše na novější tituly,“ říká Petr Litoš z Nakladatelství CREW. „Naším cílem je, aby si čeští čtenáři mohli úspěšné komiksy přečíst co nejdříve po jejich vydání. Ale trh se rozrostl a čtenáře už začínají zajímat nejen novinky, ale i to, co jim předcházelo. Moderní komiksová klasika. Proto je tu série Legendy, v níž se zaměříme na to nejlepší z minulosti. Na kultovní díla superhrdinského žánru, která budou vycházet i v důstojném zpracování – vázané s přebalem, v jednotné elegantní podobě navržené grafikem Petrem Charvátem.“

Celou tuto volnou sérii odstartuje komiks, který ve své době způsobil velký šok. Týká se jednoho z nejpopulárnějších hrdinů nakladatelství Marvel, Wolverina. Jeho minulost byla dlouhou dobu zahalena tajemstvím. Ano, v tom, co dělá, je nejlepší, ale kým skutečně je? Odkud pochází a jak se jmenuje? To totiž neví ani on sám. V první knize z řady Legendy se vše dozvíte. Stanete se svědky šokujícího příběhu mutanta, z něhož se stává Wolverine.

Tagy: ,