ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14051 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Wohnout zve na turné i mezi české bohémy

0 Redakce 2.3.2012

Skupina Wohnout vydala v minulém roce album Našim klientům, rozdávala vlastní noviny Wohnout tribune a oslavila patnácté výročí existence podzimním turné.

Nyní se chystá opět do klubů, a to v rámci Tourné českých bohémů. Šňůra dostala název podle stejnojmenné písně z poslední desky, která slavila u fanoušků a rádií největší úspěch a jí formace končila každý festivalový set.

Dvouměsíční pauzou jsme recyklovali naše myší mozečky a nyní můžeme s čerstvou energií zahájit jarní turné věnované všem českým bohémům, mezi něž se také řadíme. Rozutíkali jsme se po Americe, Africe a Asii, abychom pak zvládli obehrát srdce Evropy. Playlist tohoto turné nevynechá žádnou naší desku, takže éterem zazní naše patnáctiletá tvorba. Těšíme se jako ovečky,“ komentuje nadcházející koncertní sérii kytarista a zpěvák Honza Homola.

Každý, kdo se chce taktéž přidat do Svazu českých bohémů, nechť se přihlásí na facebooku . Odměnou mu bude plakát a samolepka svazu, který dostane na jarním turné. Dosud se veřejně krom skupiny Wohnoutu přihlásil do svazu také Venca Bláha z Divokýho Billa, Márdí z Vypsané Fixy, Michal Horáček a řada dalších.

V roli předskokanů se tentokrát protočí hned čtyři hudební party, a to Five o’clock Tea, Hentai Corporation, Dilated a Sauria.

TURNÉ ČESKÝCH BOHÉMŮ

 2. 3.  Pardubice – Žluťák
 3. 3.  Hradec Králové – Ples rádia Černá Hora
 9. 3.  Soběslav – KD
10. 3.  Havlíčkův Brod – Oko
16. 3.  Zlín – Golem
17. 3.  Moravské Budějovice – Pogo Bar
23. 3.  Frýdek-Místek – Stoun
24. 3.  Herále – KD
30. 3.  Jaroměř – Bastion No. 35
31. 3.  Hořovice –Klub Labe
 6. 4.  Liberec – Casta club
 7. 4.   Písek – Pod Čarou
12. 4.  Plzeň – Buena Vista club
13. 4.  Žatec – Club Zeppelin
18. 4.  Olomouc – U-klub
20. 4.  Ústí nad Labem – Doma music pub
21. 4. Pleasure Fest – Pohořelice u Brna

JŠp