ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5009 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Whitney Houston zklamala Sydney

0 Redakce 25.2.2010

Když se v srpnu loňského roku vrátila americká zpěvačky Whitney Houston na hudební scénu s albem I Look To You, vypadalo to na jeden z nejzajímavějších comebacků sezóny. Již na sklonku roku ale musela z blíže nespecifikovaných zdravotních důvodů zrušit několik zastávek ze svého světového turné. Nyní se zdá, že její problémy jsou hlubšího charakteru, neboť v pondělí nepříjemně zaskočila návštěvníky svého vystoupení v australském Sydney.

Ti, kteří na její koncert přišli, byli svědky toho, jak se pasuje s evidentní slabostí a hlasovou nepohodou. Nitku suchou na ni nenechal tamní tisk, který napsal, že zpěvačka byla ve stavu zazpívat maximálně tak dvě písničky a pak měla pro hlasové potíže urychleně opustit scénu.

Whitney ale měla u publika úspěch, na čemž se podle tisku podepsalo i jeho soucítění s její špatnou fyzickou kondicí. Publikum si vyžádalo přídavek, který tvořilo šest akusticky pojatých písniček. Houston je nicméně často přerušovala a pila vodu. Koncert zakončil hit I Will Always Love You z filmu Osobní strážce.

Jeden z účastníku koncertu řekl: „Vypadala, jako by byla z jiné planety. Celý koncert byl prostě… mizerný. Když někdo s takovým jménem během vystoupení neukáže nic ze svého talentu, je to průšvih.“

Management zpěvačky v reakci na špatné recenze uvedl, že Houston se cítí v dobré formě a pokud se tisku jeden koncert nezdál, další bude určitě skvělý.

JŠp