ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4947 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Whitney Houston na léčení nechtěla

0 jsk 28.1.2013

Cissy Houston, matka loni v únoru předčasně zesnulé americké zpěvačky Whitney Houston, ve své nové knize tvrdí, že její dcera nechtěla jít na odvykací léčení, aby se zbavila své závislosti na drogách a alkoholu. Uvedla rovněž, že za její smrtí není vliv jejího bývalého muže Bobbyho Browna, ale tvrdohlavost, s níž Whitney odmítala pomoc.

„Myslím si, že Bobby byl pro mou dceru důvodem ke vzpouře. Nemusela s ním být perfektní,“ píše v knize Remembering Whitney: A mother’s Story of Life, Loss and the Night the Music Stopped, která v Americe vyjde 29. ledna.

Otevřeně v ní popisuje boj dcery s návykovými látkami. „Nechtěla jít na léčení. Prosila nás, abychom ji tam neposílali. Argumentovala tím, že to zvládne sama. Přesvědčila mě, abych se k ní nastěhovala a pomohla jí při domácím odvykání.“

Když ale Cissy Houston pochopila, že tato cesta není správná, od dcery odešla. „Zavřela se v jednom z pokojů svého domu a držela se tam. Nebyla jsem schopna s ní dosáhnout ničeho, a tak jsem se vrátila domů,“ píše.

Přestože Cissy ztratila svou dceru kvůli její závislosti na kokainu, očistila ve své knize jejího muže. „Neviním Bobbyho,“ napsala krátce.

Připomeňme, že Whitney Houston byla 12. února letošního roku nalezena mrtvá v pokoji hotelu Beverly Hilton v Beverly Hills v Kalifornii. Podle oficiální zprávy od koronera se utopila ve vaně poté, co si vzala smrtící mix marihuany, kokainu a léků. V jejím luxusním hotelovém apartmánu byly poházeny lahvičky od různých léků na předpis. Byly mezi nimi přípravky proti úzkosti Lorazepam, Valium a Xanax (u nás známé jako Diazepam a Neurol) a prášky na spaní.