ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20305 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Weezer skončí za 20 milionů dolarů

0 Redakce 8.10.2010

Americká formace Weezer prohlásila, že je ochotná ukončit svou kariéru za to, když  jí její odpůrci poukážou na konto dvacet milionů  dolarů. Reagovala tak na výzvu jistého Američana, který navrhl, že když svou existenci uzavře, předá jí deset milionů dolarů.

Onen Američan se jmenuje James Burns a pochází ze Seattlu. Je přesvědčen o tom, že Weezer nenatočili od alba Pinkerton z roku 1996 jedinou dobrou desku a navrhuje, aby kapela skončila.

„Nikdy jsem nebyl fanouškem téhle kapely. Myslím si, že jsou zoufalí a vždycky takoví byli, už od počátku devadesátých let. Ale nejde o mě. Jde o fanoušky. Rivers Cuomo každý rok tvrdí, že se Weezer změní a nový materiál bude nejlepší od dob vydání kolekce Pinkerton. Nestane se to ale nikdy. Spíš vyjde nějaká další deska ve stylu Beverly Hills nebo I’m Your Daddy,“ píše Burns na internetových stránkách, kam umístil speciální petici.

V ní na fanoušky Weezer apeluje, aby mu poslali dvanáct dolarů. Zatím prý obdržel 182 dolarů. „Jestliže každý z 852 tisíc lidí, kteří si koupili album Pinkerton, zaplatí dvanáct dolarů, budeme schopni zaplatit kapele za to, aby skončila,“ dodává.

Weezer na tuto aktivitu reagovali na svých stránkách takto: „Pokud nám dají 20 milionů  dolarů, jsme ochotni skončit ve stylu deluxe!“

Před pár týdny vyšlo osmé  studiové album Weezer nazvané Hurley.

JŠp