ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20808 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

We Are Domi vtipkují v klipu k písni FU

0 jsk 11.4.2023

Česko-norská elektoro-popová kapela We Are Domi přichází po singlu Paradise s novinkou FU. Píseň je součástí debutové EP, které vyjde již 14. dubna, a k němuž vyrazí na klubové tour. Na všech zastávkách ji doprovodí zpěvák Rodan. V rámci pražského koncertu v Lucerna Music Baru 26. dubna proběhne také křest EP. Ve videoklipu FU We Are Domi ukazují svou bláznivou stránku.

Základ skladby FU vznikl na Sonwriting Campu CZ ve spolupráci se švýcarským producentem Tomem Oehlerem a berlínským písničkářem Manuelem Eltem. Tvrdé beaty, vyzývavý text a jedinečný zvuk písně dokonale vystihují styl a poselství kapely.

„FU vybízí posluchače, aby se postavili sami za sebe a nechali toxické vztahy i situace za sebou. Díky své syrové energii a odvážnému textu je to naše nejvýraznější skladba na EP. Měli by si ji poslechnout všichni fanoušci elektoro-popu, kteří hledají údernou skladbu,“ tvrdí zpěvačka Dominika Hašková.

Videoklip natočili režisér Jindřich Soukal, kameraman Vojtěch Sysel a kreativec Jakub Zeman. Kapela tentokrát přinesla do scénáře i své nápady. „Při psaní písně FU jsme se na songwriting campu tak bavili, že jsme věděli, že musíme nadšení a vtip dostat i do videoklipu. Upřímně řečeno, množství smíchu, které jsme na place zažili, se nedá spočítat. Snad ho přeneseme i na diváky,“ komentuje společně parta We Are Domi.

We Are Domi album podpoří svým klubovým turné, na němž fanoušci naplno zažijí energii jejich elektrizující tvorby. Představí se 13. 4. v brněnské Melodce, 26. dubna v pražském Lucerna Music Baru, 28. dubna v Anděl Music Baru v Plzni a 5. května v MC Fabrika v Českých Budějovicích.

(foto: Jindřich Soukal)