ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14224 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Wanastowi Vjecy vyjedou v dubnu na turné

0 Redakce 9.2.2012

Skupina Wanastowi Vjecy vyjede na začátku dubna na koncertní turné. Představí na něm jako čtyřčlenná kapela, aby tak jasně dokázala, že už se nejedná o studiový projekt dvou muzikant, jako tomu bylo v minulosti. Navíc se představí v nové sestavě, neboť na podzim roku 2010 formaci opustil zakládající člen, baskytarista P.B.Ch. Místo něho se naopak vrátili bubeník Štěpán Smetáček a bývalý kytarista, nyní baskytarista Radek Havlíček.

Chystané turné bude prý výjimečnou audiovizuální podívanou doplněnou výtečným zvukem, pozoruhodným světelným parkem a odvážnou pyrotechnikou. Na jednotlivých koncertech zazní největší hity kapely plus nové písně z loňského alba Letíme na Wenuši. Množství techniky, které s sebou formace na šňůru poveze (údajně asi čtyři třináctimetrové návěsy) a počet obslužného personálu (zhruba 25 osob) slibují, že to bude skvělá podívaná.

Jedním ze stěžejních prvků letošního turné by měly být videoprojekce. Pečlivě se připravují už od konce roku 2011. „Každý song bude mít svou originální audiovizuální podobu. Nyní pravidelně zkoušíme, aby turné bylo perfektní,“ napsala skupina v tiskové zprávě.

Vstupenky na jednotlivé koncerty mají v celé republice stejnou cenu – 350 Kč. Není ani rozlišeno, zda jsou k sezení či k stání, platí pravidlo „kdo dřív přijde, sedí, kdo dřív přijde, stojí (má-li o to zájem), třeba i těsně u pódia.

Program turné
 3. 4.   Plzeň
 6. 4.   České Budějovice
10. 4.   Ústí nad Labem
12. 4.   Karlovy Vary
14. 4.   Hradec Králové
19. 4.   Brno
21. 4.   Olomouc
24. 4.   Zlín
28. 4.   Ostrava
10. 5.   Praha

JŠp