ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12128 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vznikla písnička Michaela Jacksona a Justina Biebera

0 jsk 19.8.2013

Na internetu se před třemi dny objevila dosud nevydaná skladba zesnulého zpěváka Michaela Jacksona, kterou nahrál před svou smrtí. V písničce s názvem Slave 2 The Rhythm se objevuje kromě Krále popu i hlas teenagerské hvězdy Justina Biebera.

„Nová“ píseň měla premiéru 16. srpna na britské stanici Capital FM. Krátce předtím samotný Bieber upozornil na svém Twitteru, že se něco chystá. Napsal: „Jsem vzrušený z toho, co přijde. Michael Jackson nastavil laťku. Nejen v hudbě, ale také v tom, jaký byl bavič a jak přistupoval k fanouškům. Kéž by byl ještě tady…“

Mladý Kanaďan se nikdy netajil obdivem k Jacksonovi a jeho vokální participace na dříve nevydané písni je pravděpodobně jednou z nejlepších věcí, na jakých se během své kariéry podílel. Lze nicméně předpokládat, že skladba nezněla tak moderně a trendy v době, kdy ji Jackson natáčel. Před jeho smrtí v roce 2009 ještě nebyly komerční písně smíchané s dubstepem až tak v módě. Taneční stránka hudby a chytlavá melodie však nezapřou hlubší potenciál.

Producer Rodney „Darkchild“ Jerkins, který v minulosti spolupracoval s oběma zpěváky, se už v roce 2012 vyjádřil, že kdyby Michael Jackson žil, dohodl by mu s Bieberem setkání a přiměl je k tomu, aby spolu něco nahráli.

Není nicméně známo, zda zveřejněnou píseň produkoval on a jestli bude vydána jako oficiální singl.

Michael Jackson ft. Justin Bieber – Slave 2 The Rhythm: