ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7210 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vznikla audioverze knihy Larse Keplera Hypnotizér

0 Redakce 26.4.2013

Lars Kepler, pseudonym, pod kterým své knihy píší švédští manželé Ahndorilovi, je populární autor severských krimi románů. Po úspěchu audioknihy Svědkyně ohně vychází nyní ve stejné podobě i světový bestseller Hypnotizér, ve kterém poprvé vstoupil na scénu charismatický kriminální komisař Joony Linna.

Více než šestnáctihodinová audioverze thrilleru v podání herce Pavla Rímského je na serveru Audiotéka.cz ke stažení ve formátu MP3 za 299 Kč.

Psychiatr Erik Maria Bark je uznávaný odborník na léčbu traumat pomocí hypnózy. Jedné prosincové noci ho probudí zvonění telefonu. Volá mu detektivní inspektor Joona Linna z nemocnice ve Stockholmu a prosí ho, aby okamžitě přijel k případu malého chlapce, který je v bezvědomí, ve velmi kritickém stavu. Erik je jedinou nadějí, jak může policie chlapce vyslechnout a zjistit, kdo brutálně zavraždil jeho rodiče a mladší sestru.

Doufají, že vraha vystopují a zachrání jeho starší sestru dřív, než bude pozdě. Erik se však praxi hypnotizéra nevěnuje už deset let a je rozhodnutý, že hypnózu už nikdy provádět nebude. Žádost o pomoc v něm probudí bolestné vzpomínky, a proto Erik prosbu policie odmítá. Když se Erik konečně nechá přesvědčit, všichni se rázem ocitnou ve víru nečekaných událostí. Ty udeří plnou silou i do Erikova života. Jeho syn zmizí a on je nucen postavit se tváří v tvář minulosti a vrátit se ve vzpomínkách zpět do časů, kdy jeho profesionální život ležel v ruinách a jeho manželství bylo na pokraji zhroucení. Jedině tak má šanci zachránit život svému synovi…