ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5963 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Výstava David Cronenberg: Evolution se blíží ke konci

0 Redakce 1.6.2016

Art Movement a Galerie hlavního města Prahy připravily na závěrečné týdny výstavy David Cronenberg: Evolution řadu zajímavých akcí. Všichni návštěvníci dostanou k lístku publikaci o díle kanadského režiséra. Filmoví nadšenci, kteří předloží lístek z kina, získají navíc speciální slevu. Organizátoři nezapomněli ani na studenty. Ti se mohou vydat na exkurzi do hororového světa s celou třídou za zvýhodněnou cenu.

Výstava „David Cronenberg: Evolution“ v Domě U Kamenného zvonu v Praze potrvá do 17. července 2016. Na poslední týdny výstavy organizátoři připravili tři speciální akce, které startují 1. června. Filmoví fanoušci získají po předložení lístku z jakéhokoliv kina 30% slevu na vstupenku do výstavy, a to v každé cenové kategorii. Kromě zážitku z výstavy i možného zhlédnutí některého z Cronenbergových filmů ve speciálním kině si návštěvníci odnesou i něco hmotného. Ke každému lístku obdrží zdarma publikaci o filmovém díle Davida Cronenberga v hodnotě 150 Kč. Nabídka platí do vyčerpání zásob této limitované edice.

Organizátoři nezapomínají ani na školy. Zajímavá multimediálně interaktivní forma výstavy spolu s bohatým doprovodným programem nabízí zajímavý podnět k červnovému školnímu výletu. Na celý měsíc je proto připravena akce pro střední školy. Skupiny studentů o minimálním počtu 10 osob budou mít vstupné za polovinu původní ceny, tedy za 75 Kč za osobu. Pedagogický doprovod má vstup zdarma. Interaktivní prohlídky s lektory si mohou objednat nejen střední školy, ale i vyšší odborné a vysoké školy a další skupiny návštěvníků. Výstava je však přístupná pouze pro studenty starší 16 let.

Tagy: