ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8375 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vysmátý léto nabídne Kontrafakt, Ektora, Yzomandiase a další

0 jsk 9.2.2024

Festival Vysmátý léto v Kadani, který upoutá především svou malebnou lokalitou pod hradbami, má nové organizátory, kteří se rozhodli program festivalu zaměřit na současné hudební trendy. Nabídne umělce z popové a rapové scény.

Letošní 20. jubilejní ročník Vysmátýho léta se uskuteční 22. června 2024. Hlavní hvězdou budou slovenští Kontrafakt (na snímku). Vystoupí i Yzomandias, Ektor, Sofjan Medjmedj a další.

Vysmátý léto je jednodenní lokální festival, kam se sjíždí lidé nejen z blízkého okolí. Dlouholetým organizátorem byl Jiří Knop a agentura Sasme. Noví pořadatelé – Miroslav Kanči a Jan Toman, navazují na tradici festivalu, ale program se snaží zaměřit více na mladou scénu a návštěvníkům tak nabídnout interprety, kteří jsou v současné době velmi populární, ale zároveň nejde o největší mainstreamové hudebníky českého rybníčku.

„Jakožto rození Kadaňáci, účastníci dvanácti posledních ročníků a kamarádi bývalých majitelů a zakladatelů, jsme nabídku na převzetí nemohli odmítnout. Prvotní nápad posunout festival jiným směrem se jim líbil, a to s čím jsme vyšli ven je jen důkazem naší vize. Ač je pro nás organizace festivalu něco nového, cítíme důležitost projektu a s celým naším týmem se těšíme na vrcholný den 22. června 2024. Věříme, že návštěvníci ze všech koutů republiky budou více než spokojeni s novým celistvým zážitkem,“ uvádí nastupující promotér Miroslav Kanči.