ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29931 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vyšlo album s Gottovými písněmi k muzikálu Čas růží

0 jsk 14.3.2017

V Hudebním divadle Karlín v Praze se ve čtvrtek uskuteční první premiéra nového českého muzikálu Čas růží. Při té příležitosti vychází dvojalbum nazvané Karel Gott, Čas růží. Obsahuje jednatřicet písniček z let 1965-2000, které jsou kostrou uvedeného muzikálu a současně pevným základem zpěvákova léty prověřeného a stále nesmírně populárního repertoáru.

O výběru písniček pro muzikál Karel Gott řekl: „Ale to víte, že bych si uměl představit ještě další písně. Když jsem ale pak viděl představení v jednom nepřetržitém celku, bez zastavování, získal jsem pocit, že v něm všechno podstatné je a nic nechybí. Je to samozřejmě otázka názoru a osobních preferencí. Současně jsem si uvědomil, že jsme udělali spoustu dobrých věcí. Hudebně i textově.“

V režii Petra Novotného v příběhu z pera Sagvana Tofi účinkují v hlavních rolích Josef Vojtek, Petr Dopita, Jan Kopečný, Roman Tomeš, Eva Burešová, Markéta Procházková, Veronika Vyoralová, Adéla Gondíková, Iva Jirešová, Jiří Langmajer, Sagvan Tofi, Ladislav Korbel, Martin Písařík, Jaromír Nosek, Petr Ryšavý a další.

Tagy: