ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4317 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vyšla novinka Rihanny, ve Francii zakázali vysílání klipu

0 Redakce 23.11.2011

Barbadoská vokalistka Rihanna ani letos neporušila své zažité pravidlo a krátce před koncem roku vydává v pořadí své šesté studiové album. Na trhu se objevilo v pondělí a dostalo jméno Talk That Talk. Některé písničky z něho by zpěvačka měla představit i při svém koncertním zastavení v pražské O2 Areně 7. prosince letošního roku.

Desce se po pár dnech na trhu vcelku daří, nicméně například u francouzských cenzorů vzbudil vlnu nevole videoklip k písničce We Found Love. V zemi se nesmí vysílat před dvaadvacátou hodinou, protože prý propaguje autodestrukční chování.

Rihanna se v jedenácti novinkách znovu oklopila věhlasnými producenty, mezi kterými jsou mimo jiné Dr. Luke, StarGate, Bangladesh, Alex Da Kid, The-Dream nebo Calvin Harris. Poslední jmenovaný je nejen jejím předskokanem na aktuálním turné, ale zároveň je podepsán pod singlem We Found Love, ze kterého se za poslední týdny stal jeden z největších hitů nejen za oceánem, ale i v Evropě.

Album Talk That Talk, na kterém si v titulní písni zahostoval i raper Jay-Z, vychází ve dvou verzích. Nejen že má každá jiný obal, ale tzv. deluxe edice přináší tři skladby jako bonus. Za zmínku stojí především Red Lipstick, kterou pro zpěvačku produkovalo úspěšné londýnské duo Chase & Status.

JŠp