ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30454 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vypsaná fixa vyrazí na turné

0 jsk 4.10.2022

Skupina Vypsaná fixa vydala v květnu tohoto roku nové album Kusy radosti, které pozitivně přijala kritika i fanoušci. Novinka vyšla po třech letech a jde o desáté album v pořadí. Kapelu také definitivně opustil baskytarista Mejn a místo něj nastoupil Kryštof Mašek.

„Léto bylo skvělé, všechny koncerty se povedly a vrcholem všeho byl náš set na festivalu Rock for People, kde jsme se jako jediná česká kapela dostali na hlavní scéně a při našem koncertu jsme pod sebou měli přes deset tisíc lidí. Druhým vrcholem pak byl červnový křest Kusů radosti v Praze v Ledárnách Braník, kam také dorazila spousta našich fanoušků a my jsme zažili dvě hodiny čirého štěstí,“ rekapituluje kytarista a zpěvák Márdi.

Skupina se teď těší na deset koncertních zastávek nazvaných Kusy radosti Tour. V rámci každého z vystoupení zazní nezvykle velká porce nových písní z aktuálního alba.

„Celé léto jsme se řídili starou dobrou pravdou, že pokud chceš mít nové hity, musíš hrát nové písně na koncertech, aby je lidi dostali pod kůži. Jediný problém byl v tom, že festivalový set je poměrně krátký, a tak jsme vždy zahráli čtyři nebo pět novinek. Poctivě jsme to střídali, tímto způsobem jsme nové písně dobře natrénovali a taky jsme zjistili, že všechny dobře fungují i v živém provedení. Teď se situace mění, protože samostatný koncert trvá někdy i dvě hodiny, a tak můžeme naší nové desce Kusy radosti dát mnohem větší prostor. Těšíme se na to a zveme všechny, protože playlist bude naprosto exkluzivní a už se nikdy v tomto složení nebude opakovat,“ říká Márdi.

Kusy radosti Tour
8. 10. Plzeň – KD Šeříkovka
14. 10. Olomouc – S klub
20. 10. Brno – Fléda
22. 10. Pardubice – ABC klub
28. 10. Ostrava – Barrák
11. 11. Dobříš – KD
19. 11. Vídeň – KD
25. 11. České Budějovice – Fabrika
26. 11. České Budějovice – Fabrika
22. 12. Praha – Palác Lucerna – Velký sál