ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17658 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vypsaná fixa a Mňága a Žďorp vyrazí na společné turné

0 jsk 30.7.2018

Skupiny Vypsaná fixa a Mňága a Žďorp (na snímku) informovaly o tom, že spolu v listopadu vyjedou na společné koncertní turné. To bude zahrnovat sedm klubových zastávek a odehraje se pod názvem TugedrTůr 2018. Začne 10. listopadu v Třebíči.

„S Mňágou se známe dlouho. Jsou to kamarádi, a hlavně je to kapela, která funguje podobným způsobem, systémem a duchem jako my. Na minulé společné šňůře se ukázalo, že existuje plno lidí, kteří poslouchají obě kapely, a tohle spojení jim po pěti letech, doufám, opět udělá radost,“ říká zpěvák a kytarista Vypsané fixy Márdi.

„Je příjemné vyrazit na koncerty s lidmi téměř totožné krevní skupiny, s kapelou stále ještě nesemletou hudebním pseudobyznysem, která se pořád snaží vymyslet cosi svého a jedinečného. O to se snažíme také, takže pak můžeme rovnou na pódiu pozorovat, jak a jestli se nám to daří,“ doplňuje za Mňágu a Žďorp její zpěvák Petr Fiala.

Po koncertu v Třebíči jsou v plánu vystoupení v Čelákovicích (16. listopadu), Karlových Varech (17. listopadu), Čáslavi (23. listopadu), Hradci Králové (30. listopadu), Krnově (1. prosince) a Havířově (8. prosince).