ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6731 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vyprodaná Štěrkovna Open Music zažila nejlepší ročník

0 jsk 1.8.2023

Vyprodaný, barevný a nejlepší. Tak by se třemi slovy dal popsat letošní ročník festivalu Štěrkovna Open Music, který v noci na neděli skončil v areálu Hlučínského jezera v Hlučíně na Opavsku. Vystoupily na něm například kapely Lucie, Mirai či Chinaski. Ale i Cirk la Putyka, Pražský výběr či Václav Neckář.

Pořadatelé od 1. srpna spouštějí předprodej vstupenek na rok 2024. Oznámili, že za rok v Hlučíně vystoupí třeba Divokej Bill, Rybičky 48 nebo Vojtěch Dyk se svým projektem D.Y.K.

„Po dvou letech jsme se vrátili do Hlučína na břehy jezera. Ty jsou nyní krásně opravené. Jezero bylo hlavní hvězdou našeho festivalu už od jeho vzniku. Nyní je ale lesk této hvězdy ještě jasnější,“ řekl ředitel festivalu David Moravec.

Dodal, že návrat do Hlučína chtěli pořadatelé pojmout nejen jako velkou oslavu hudby. „Hodně jsme se zamysleli nad areálem. Jeho dispozicemi. Hledali jsme možnosti, jak zvýšit komfort návštěvníků. Chtěli jsme krásný, barevný a dobře uspořádaný areál. A zároveň v co největším rozsahu zachovat výhledy na vodu,“ řekl.