ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30882 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vyjde box s názvem Všetko se všemi alby Richarda Müllera

0 Redakce 8.9.2011

Box se všemi alby, vzácnými nahrávkami i různými raritami Richarda Müllera se na českém trhu objeví 12. září. Na Slovensku se speciální krabička s pětadvaceti nosiči bude prodávat za 99,90 eura, v České republice za 2449 korun. Projekt, který Müller v úterý pokřtil v Bratislavě u příležitosti oslav svých padesátin, přináší celkem 263 skladeb.

Kolekce s názvem Všetko se tak objeví ve stejný den, kdy zpěvák zahajuje podzimní Potichu Tour 2, v jehož rámci ho čeká devatenáct koncertů na Slovensku i v Česku. Podle Müllera jde rozsahem zřejmě o největší hudební projekt, jaký na slovenské scéně kdy vznikl. Podobným byl v České republice před dvěma lety komplet 36 CD Karla Gotta mapujících jeho albovou produkci u značky Supraphon.

Müller patří k ikonám slovenské popové scény přes dvě desetiletí a hodně fanoušků má i v Česku. Také proto se křest sbírky nosičů, která obsahuje i alba ze začátku jeho kariéry s kapelou Banket, zopakuje 8. září v Praze. Na listopad připravuje Müller vydání nového alba, pro které si zvolil "magické" datum 11.11.2011.

rwi