ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9341 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vydraží boty Amy Winehouse či text Bona

0 jsk 18.5.2020

Hudební vydavatelství Island Records bude dražit jehličkové boty zesnulé zpěvačky Amy Winehouse či text písně Where the Streets Have No Name ručně napsaný zpěvákem kapely U2 Bonem. Předměty nabídne v rámci One Love Covid-19 Relief Auction, jejímž cílem je pomoci charitám během pandemie nového koronaviru. Zisky z aukce poputují britské asociaci NHS Charities Together a americké neziskovce Feeding America.

Zmíněný text písně od U2 dostane kupec spolu s podepsaným box setem Joshua Tree. Ručně napsané texty dali do dražby i Annie Lennox, Beth Gibbons z kapely Portishead či Jon Bon Jovi.

Zájemci také mohou vydražit lekci hry na banjo s podepsaným hudebním nástrojem od kapely Mumford & Sons, lekci hry na kytaru a syntezátor od Adriana Utleyho z kapely Portishead, soukromou prohlídku Abbey Road Studios či pobyt v hotelu Strawberry Hill na Jamajce, který vlastní zakladatel Island Records Chris Blackwell.

Aukce se uskuteční online 21. května. Moderovat ji bude herec Billy Porter. Dražené předměty si zájemci mohou prohlédnout, a také si na ně přihodit, na webové stránce aukčního domu Omega Auctions.