ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6581 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vychází reedice alba Waterloo skupiny ABBA

0 jsk 7.4.2014

Švédská popová ikona ABBA neexistuje již dvaatřicet let, leč její hudba žije dál. Zajímavá je každá reedice, fanoušci se těší z každé znovu vydané desky. Aktuálně se na trh dostává reedice alba Waterloo, a to téměř přesně čtyřicet let od prvního vydání.

Dílo dostalo název podle jednoho z největších hitů kapely, se kterým před čtyřmi desítkami let (6. dubna 1974) vyhrála televizní Eurovision Song Contest a zajistila si tak zaslouženou celosvětovou pozornost.

Waterloo Deluxe Edition se na trhu objevuje jako dvoudiskový komplet CD a DVD, z čehož vyplývá, že nabízí i obrovskou porci bonusového a z části doposud nevydaného materiálu. Kromě základních jedenácti písní, mezi kterými nechybí hity Honey, Honey nebo Hasta Mañana, se fanoušci dočkají alternativní verze hitu Waterloo a dalších tří verzí stejné písně, kterou ABBA nazpívala v němčině, švédštině a francouzštině. Dalšími bonusy jsou dvě remixové verze písně Ring Ring, švédská verze hitu Honey, Honey a španělská verze písně Hasta Mañana.

Zajímavé je i přibalené DVD, které přináší třináct záznamů z televizních vystoupení kapely, jež se téměř všechna točí kolem hitu Waterloo. Nechybí záznamy z Eurovision Song Contest či několik vystoupení v BBC Top Of The Pops.

Tagy: ,