ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7631 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vychází nová kniha Miguela Ruize Toltécké umění života a smrti

0 Richard Winter 28.8.2015

Ve světové premiéře vyjde nová kniha Toltécké umění života a smrti Miguela Ruize a Barbary Emrys v České republice ve středu 16. září. V anglické verzi vyjde v USA až na konci října. Knihu vydává exkluzivně nakladatelství HarperCollins Polska. Do češtiny Toltécké umění života a smrti přeložil Kamil Pinta (The Toltec Art of Life and Death/ El Arte Tolteca de la Vida y la Muerte).

Don Miguel Ruiz je českému čtenáři velmi dobře známý. Kniha Čtyři dohody, které se po celém světě prodalo více než více než 7 milionů, oslovila i spoustu čtenářů u nás. Inspirovala i Jaroslava Duška k realizaci stejnojmenného divadelního představení. “Naslouchejte, pozorujte a nebojte se změnit svůj vlastní svět. Záleží jen na vás,” říká Miguel Ruiz.

Kniha Toltécké umění života a smrti nechá čtenáře nahlédnout do mysli duchovního mistra a s bezpříkladnou otevřeností vykresluje jeho osobní vývoj. V románu, který je završením celoživotního učení, Miguel Ruiz odhaluje nejskrytější zákoutí své mysli a svého srdce a prizmatem svých zkušeností objasňuje hlubší rozměry toltéckého umění vědomí a transformace.

Don Miguel Ruiz prodělal v roce 2002 těžký infarkt, po němž strávil devět týdnů v kómatu. Toltécké umění života a smrti je svědectvím o niterné pouti, jež podnikl na pomezí života a smrti, a o duchovních objevech, k nimž na této cestě dospěl. Zatímco jeho tělo leží v bezvědomí, Ruiz sní o lidech, myšlenkách a událostech, které formovaly jeho osobnost a jeho nevšední přístup k životu a smrti – k energii a hmotě. Autor nám odkrývá moudrost duchovního učení starých Toltéků, které slibuje transformaci našich duší, našeho života a našeho světa.