ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7457 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vychází kniha o Adele. Holce, která dobyla svět

0 Richard Winter 3.5.2016

Nakladatelství Metafora u příležitosti 26. narozenin Adele vydává knihu Holka od vedle, která dobyla svět. Publikace mapuje životní osudy zpěvačky Adele až do listopadu 2015, kdy jí vyšlo nejnovější CD Adele 25. Neobyčejný příběh o dívce, jejíž podmaňující písně oslovily posluchače ze všech oblastí hudby. Každé její vydané album láme žebříčky prodejnosti po celém světě.

Autor Chas Newkey popisuje životní příběh britské zpěvačky a skladatelky Adele (celým jménem Adele Laurie Blue Adkinsová), která před několika lety uhranula celý svět svou debutovou deskou Adele 19. Od té doby mladá Angličanka s krásným hlasem a chytlavými hity vylétla na nejvyšší stupínky popularity, získala si miliony fanoušků a k tomu celou řadu ocenění, včetně cen Grammy, Oscara či Zlatého globu.

Mimo to je držitelkou Řádu Britského impéria a dlouhodobě nejprodávanější britskou zpěvačkou, v prodejích předčila dokonce i Madonnu.
V překladu Kateřiny Harrison Lipenské se čtěnář může dozvědět podrobnosti o jejím talentu, nekompromisní osobnosti, ale také o obyčejné zranitelné mladé ženě z Londýna, která se stala nepravděpodobnou celebritou. kniha o Adele. holce, která dobyla svět seznamuje s podrobnostmi z jejího života i zákulisím koncertních pódií.

Tagy: