ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 31286 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vychází exkluzivní kniha o skupině Elán

0 jsk 1.11.2023

Když se řekne Elán, každému člověku vyrůstajícímu v Československu v osmdesátých, devadesátých, ale i v nultých letech se vybaví obrovská emoce.

Každý zná kapelu Elán, každý umí nazpaměť aspoň jednu píseň, mnoho z nás dokonce dokáže zazpívat velkou část jejich repertoáru. Elán vyprodává stadiony, velké haly a je nezpochybnitelnou legendou. Neexistuje nikdo jiný, kdo by se mu mohl vyrovnat. Ať už repertoárem, desítkami let strávenými na hudební scéně, oceněními anebo slávou. A takovou legendu je třeba patřičně uctít.

V nakladatelství Rosier vychází výpravná, 440stránková publikace o skupině Elán, dostupná pouze v limitovaném nákladu 222 kusů. Je to jakási Bible Elánu, která obsahuje spoustu unikátních, nikdy dřív nezveřejněných fotografií, novinových článků, plakátů, textů kapely, a dokonce i notových zápisů některých písniček. V kůži vázaná kniha je uložená v luxusním dárkovém pouzdře spolu s DVD s koncertem z O2 areny, sbírkou textů Borise Filana a vstupenkami na koncert Elán 70 v roce 2024. Na grafickém zpracování publikace se podílela designérka Barbara Baloghová. Do knihy poskytlo své fotografie více než dvacet fotografů.

Tagy: