ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4827 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vychází audiokniha Pátrači na stopě

0 jsk 8.4.2024

Vyšla nová audiokniha určená dětským posluchačům. Jmenuje se Pátrači na stopě aneb Dětské detektivky s hádankou, jejíž knižní předlohu napsali Jaroslav Major a Alan Piskač. Navazuje na titul Dětské detektivky s hádankou, kde napínavé příběhy plné záhad a hádanek skvěle načetl herec Matouš Ruml (na snímku).

Nakladatelství dětských knih Ella & Max v těchto dnech oba tituly vydává knižně pod názvy: Pátrači na stopě I. a Pátrači na stopě II.

Pátrači na stopě aneb Dětské detektivky s hádankou autorů Jaroslava Majora a Alana Piskače je audioknihou určenou především dětskému posluchači od osmi let. Hlavními hrdiny jsou osmiletý Petr a jeho dvanáctiletá sestra Pavla, kteří se nebojí čelit různým kriminálním případům. Ať už jde o loupež v galerii, pátrání po ztracené peněžence, nebo odhalení zloděje vojenských vyznamenání, tito mladí detektivové, známí jako „Pátrači”, jsou vždy na stopě. Každý příběh končí hádankou, která umožňuje posluchačům zapojit se do vyšetřování a odhalit pachatele společně s hlavními postavami.

Matouš Ruml, známý svým vypravěčským talentem, dodává každému příběhu jedinečnou atmosféru a napětí. Jeho schopnost vtáhnout posluchače do děje činí z této audioknihy nezapomenutelný zážitek. „Můj děda byl ufolog a napsal dokonce i knihu o Lochnesské příšeře a asi i díky tomu už od dětství mám taková záhadná dobrodružství rád a o to víc i mě bavila práce na této audioknize,“ uvedl Matouš Ruml.