ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6676 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vůdčí člen Living Colour zahraje v Česku

0 Redakce 8.9.2011

Vůdčí člen legendárních funk rockerů Living Colour Doug Wimbish se svým novým projektem Doug Wimbish & The Help vystoupí třikrát v České republice. V brněnském Metro Music Baru zahraje 26. října, o den později se představí v pražské Modré vopici a 28. října ho přivítá Klub – B v Třebíči.

V projektu The Help se Wimbish sešel s muzikanty, kteří již mají za sebou bohatou muzikantskou minulost a byli členy různých hudebních projektů. uznávaný baskytarista Doug Wimbish se dal dohromady s kytaristou Alexem Schloppem, bubeníkem Flo Daunerem a zpěvačkou Dacií Bridges, která je respektovanou rockovou zpěvačkou a skladatelkou. Od pěti let se zajímala o zpěv a tanec, dále se věnuje i choreografii a modelingu.

Americký hudebník Doug Wimbish přináší do projektu The Help své velké zkušenosti. Bývalý člen The Sugarhill Gang a současný člen Living Colour je respektován jako hudebník, skladatel, producent a vokalista. Spolupracoval se světovými hvězdami jako jsou Rolling Stones, Jeff Beck, Depeche Mode, Seal, Carly Simon, Mile Davis, Mos Def, Tarja Turunen a s mnoha dalšími.

rwi