ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13658 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vstupenky na českou premiéru Hobita zmizely během několika desítek minut

0 Petr Hašek 20.11.2012

Vstupenky na premiéru filmu Hobit režiséra Petera Jacksona, který má podtitul Neočekávaná cesta, v českém kině IMAX zmizely během několika desítek minut. 3D verzi filmu v původním znění s titulky poprvé nabídne kino IMAX po půlnoci ze středy 12. na čtvrtek 13. prosince.

Podobný zájem o dobrodružství Bilbo Pytlíka hlásí i další kina. Všechna kina Cinema City v Praze, v Brně, Plzni, Ostravě, Pardubicích, Liberci nebo Ústí nad Labem už otevřela i druhý sál, Velký Špalíček v centru Brna se chystá na otevření třetího sálu, stejně jako kino v Liberci nebo na Novém Smíchově v Praze.

“Diváci se nás na lístky na Hobita ptají velmi intenzivně už od léta. Podle zpráv, které máme ze zahraničí, je Hobit v předprodeji úspěšnější než Skyfall nebo Twilight. Co se týče Česka, po několika dnech předprodeje víme, že půlnoční projekce v Cinema City se odehrají před rekordní návštěvou,” uvedl marketingový manažer kin IMAX a Cinema City Robert Švec.

Sály se podle Švece budou přidávat, dokud zájem diváků potrvá. Vedení kina IMAX začalo dokonce uvažovat o výjimečné druhé projekci, která by začínala přibližně ve čtyři hodiny ráno.

rwi