ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29047 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vstupenky do Varů i na webu, v pátek se začíná

0 Redakce 28.6.2011

Zájemci o projekce na Mezinárodním filmovém festivalu, který se v Karlových Varech uskuteční  od 1. do 9. července, mají do dnešní půlnoci možnost rezervovat si část vstupenek prostřednictvím festivalových internetových stránek. Většina lístků však bude v prodeji na místě. Pro pořadatele je prioritou, aby to bylo devadesát procent všech vstupenek.

Zbylé vstupenky si nicméně lze rezervovat po přihlášení do systému festivalu na http://tickets.kviff.com. Poté se už vyhledávají požadované filmy zadáním kódu projekce, názvu filmu, data nebo kina. Lístky budou po rezervování připraveny v hlavní pokladně v Thermalu.

Hlavní hvězdou letošního filmového festivalu bude významná britská filmová a divadelní herečka, držitelka Oscara Judi Denchová. Na 46. ročníku MFF Karlovy Vary převezme Křišťálový globus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii.

Před více než 50 lety ztvárnila v divadle The Old Vic Theatre Ofélii v tragédii Hamlet a od té doby si udržuje širokou přízeň publika i kritiků za vynikající výkony v klasických a současných hrách. Za svou práci v divadle i ve filmu získala řadu významných ocenění. „Je to obrovská odměna a pocta udělit cenu právě této velké herečce,“ podotýká ředitel festivalu Jiří Bartoška.

JŠp