ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13525 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vrací se SuperStar

1 Redakce 7.8.2015

Už na konci srpna vypukne na obrazovkách televize Nova a televize Markíza nová řada pěvecké show SuperStar. Porota ve složení Palo Habera, Marta Jandová, Ondřej Soukup a Klára Vytisková bude hledat nejlepší zpěváky Česka a Slovenska.

Nová řada SuperStar, která odstartuje prvním dílem 30. srpna ve 20:20 hodin, představí desítky mladých nadějných zpěváků, kteří touží splnit si svůj sen – stát se hvězdou a získat výhru v hodnotě 2 milionů Kč. Na cestě za slávou bude soutěžící doprovázet jeden z nejoblíbenějších slovenských moderátorů Martin Pyco Rausch.

„Se SuperStar to tu všechno před několika roky začalo. Měl jsem to štěstí, že jsem byl při tom. Dali jsme šanci mnoha zpěvákům a zpěvačkám. Někteří ji využili, někteří zahodili, ale pro mě bylo vždy nejdůležitější zjištění, že v každém ročníku jsou lidé, kteří jsou tak dobří a talentovaní, že si zaslouží velkou šanci. Jsem rád, že i letos tu šanci někomu znova dáme, že budu při tom a budu doufat, že ji pořádně využije. Těším se na to,“ řekl porotce Pavol Habera (na snímku).

(foto: TV Nova)

Tagy: