ivermectina para hiv bula da revectina preo de ivermectina para caes how long does ivermectin stay in your system and work can injectable ivermectin be given orally ivermectin to treat scabies
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12902 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vrací se skupina Koblížci

0 jsk 13.1.2022

Skáču přes kaluže se jmenuje první song poppunkové kapely Koblížci, kterým se po více než pěti letech vrací zpět na hudební scénu a otevírá jím svou novou kapitolu. Svého času byla fenomén pro teenagery, nyní jsou její členové dospělí a vyzrálejší stejně jako jejich nová tvorba. O produkci singlu se postaral Filip Vlček, který byl členem původní sestavy.

Obnovenou skupinu tvoří frontman Josef Vařeka, bubeník Robert Poch a kytarista Pavel Čejka, stejně jako v roce 2016, kdy aktivitu kapely přerušili. „Když jsme si dávali pauzu, tak jsme jako kapela měli tu vůbec nejhorší pověst. Táhly se s námi problémy, byli jsme na dně a neměli sílu pokračovat. Když už jsi na dně, tak se ale můžeš odrazit a vrátit zpět. Chvíli to však trvalo,“ komentuje návrat Vařeka.

Hudbu i text novinky Skáču přes kaluže napsal zpěvák on. Vychází z vlastních životních prožitků. „Přes kaluže skáčeme každý den všichni a pereme se sami se sebou. Proto musíš zatnut zuby a jít dál,“ říká k singlu.

Tagged with: