ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5651 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vltava přijde s další novinkou za rok na jaře

0 Redakce 2.6.2015

Hudební skupina Vltava, která oslaví v příštím roce třicet let od svého založení, chystá pro své příznivce nové studiové album. Podle slov kapelníka a autora původního repertoáru Roberta Nebřenského (na snímku) nepůjde o kolekci největších hitů nebo předělávky starých skladeb, ale zcela nové písně s dosud neprobádanou tématikou.

„Bude to deska osobní a upřímná a půjde o první naše album, které bude možné označit za tematické. Písničky si budou mezi s sebou povídat, jako přátelé, kteří si naslouchají. Pakliže je pro naši skupinu typický prostor pro literární nadsázku nebo řekněme úsměv, tak tady bude ten úsměv velmi mírný a celá deska bude krásně a k zešílení smutná. Bude to pohled na probíhající konec našeho světa očima zestárlého zamilovaného dítěte,“ říká Nebřenský.

Album s názvem Osamělý jezdec vyjde na jaře roku 2016 a za jeho pražským křtem bude následovat výroční celorepubliková koncertní série.

Až do 11. července mají příznivci kapely možnost podílet se na vzniku alba na portálu HitHit, kde skupina nabízí množství atraktivních odměn, včetně historických relikvií z archivu.

Tagy: